Apgyvendinimas

Ramiam ir patogiam poilsiui, rekomenduojame keletą sodybų:

Kaimas Tau

Švenčionių rajone, Aukštaitijos nacionalinio parko pakraštyje, šalia miško, ant Švento ežero kranto randasi jauki sodyba.
Mūsų sodyba tai puiki vieta švęsti nedideles vestuves, gimtadienius, bendradarbių/bendraklasių susitikimus ir tiesiog ramiai
pailsėti šeimos ir draugų apsuptyje, pažvejoti. Sodybos teritorija- 4 ha., todėl Jūsų laukia puikus poilsis privačioje aplinkoje.

Žeimenos Vingis

Jūsų laisvalaikiui, poilsiui, šventėms, renginiams siūlome rinktis naują kaimo turizmo sodybą „ŽEIMENOS VINGIS“ esančią Kuklių kaime, Švenčionių raj., ant Žeimenos upės kranto. Vienu metu sodyboje gali ilsėtis iki 50 svečių.  (50 miegamų vietų)

Poilsiavietė "Gamtoje"

Poilsiavietė „Gamtoje“ – ramiam poilsiui miško apsuptyje, Sudotos k., Sarių sen., Švenčionių rajonas - Namelių nuoma.

Sodyba "Labanoro Dūda"

Tai šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba Labanoro girioje ant Šiekščio ežero kranto. Jaukūs rąstiniai nameliai su visais patogumais pritaikyti šeimų poilsiui. Konferencijų – pokylių salėje galima rengti seminarus ir šventes. Sodyboje siūlome įvairių pramogų ir suaugusiems, ir vaikams: pirtį, kubilą, nusileidimo takelį į ežerą, baseiną, krepšinio ir tinklinio aikšteles, velomobilius, supynes, biliardą, vaikų žaidimo aikštelę, pasijodinėjimą žirgais ir pasivažinėjimą karieta ar rogėmis po vaizdingas Labanoro apylinkes.

Ežerinis

Tai ypatinga vieta rengti vestuves, šventes, pobūvius, leisti laiką su šeima bei  draugais. Čia  jūs rasite viską, ko gali prireikti įsimintinos šventės organizavimui nuo erdvios, jaukios salės, įspūdingos terasos ant ežero šlaito, iki naujos,  modernios vaizdo ir garso aparatūra, kurie leis  sukurti ypatingą atmosferą. Puikiai sutvarkyta 15 ha sodybos teritorija , brandus miškas, ažuolai, 15 kamienų turintis Grąžusis kadagys, savaime sukuria nepakartojamą harmoniją.

Valdemaro sodyba

Labanoro parke,Švenčionių rajone,Paaldikio kaime (vienkiemyje) įsikūrusi sodyba prie Lakajos upės ir Aldikio ežero. Gamtos apsuptyje, džiaukitės gamta ir ramybe, aktyviems poilsiautojams siūlome paplaukioti valtimi, baidarėmis. Pažaisti tinklinį arba krepšinį. Sodyboje galima stovyklauti su palapinėmis.

Sodyba "Elenutės namai"

Vienkiemis „Elenutės namai“ yra Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Sodyba atkurta laikantis senųjų medinės architektūros ir pastatų išdėstymo tradicijų. Svečius apgyvendiname dviejų kambarių numeriuose ar namelyje – „klėtelėje“. Kiekvienas turi atskirą įėjimą, staliuką lauke, svetainę-virtuvėlę su židiniu, dušą, WC, miegamąjį.

Žeimenio krantas

Esame įsikūrę Švenčionių rajone, Ožkinių kaime ant Žeimenų ežero kranto. Netoliese sodybos išteka viena švariausių Lietuvos upių – Žeimena. Poilsio paslaugų sferoje dirbame jau 15 metų, tad suorganizuoti ar pagelbėti organizuojant poilsį tikrai galime! Sodybos teritorijoje turime Renginių salę, namelį mažesnei draugų kompanijai, mobilias bei stacionarias pirtis ir kubilus, sporto pramogas, bei 10-12 asmenų talpinantį plaustą. 

Aukštagirio sodyba

Aukštagirio sodyba yra įsikūrusi Labanoro girioje ant Lakajos upės (populiari plaukioti  baidarėmis!) kranto, 12km nuo Švenčionėlių. 
Sodyboje, naujai įrengtame name, 5 kambariuose su visais patogumais gali apsistoti iki 20 žmonių. Didesnėms grupėms (iki 30 žmonių) galime pasiūlyti ir antrąjį namą. Svečių patogumui yra pilnai įrengta virtuvė, BBQ šašlykinė ir Kamado kepsninė. Taip pat sodyboje yra kubilas, pirtis ant upės kranto, tinklinio aikštelė, stalo tenisas, vaikų žaidimų namelis ir baseinas mažiesiems.
Ilgai puoselėjus savo gerbūvį, sodybos šeimininkai nusprendė, jog nori priimti ir visus norinčius atvykti pailsėti šiame miškingame krašte, kur gamta, medžiai, upė ir minkštos samanos po kojomis.